Pracownik firmy wywozacej smieci

Vállalat: Start People International Recruitment
Munka kategóriák: Other
Description

Nasz klient poszukuje pracownika do obslugi smieciarek. Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za zbieranie odpadów z terenów mieszkalnych i komercyjnych, zapewniajac czystosc i porzadek w wyznaczonych obszarach.

Opis stanowiska:

Obowiazki:

  • Zbieranie smieci z pojemników i kontenerów na wyznaczonych trasach.
  • Zachowanie czystosci i porzadku w czasie pracy oraz dbanie o wlasciwe utrzymanie pojazdu.
  • Zapewnienie zgodnosci z przepisami dotyczacymi utylizacji i segregacji odpadów.
  • Wspólpraca z zespolem i przekazywanie informacji o ewentualnych problemach zwiazanych z wywozem smieci.

Jesli jestes osoba zmotywowana, fizycznie sprawna i gotowa do podjecia wyzwan zwiazanych z wywozem smieci, czekamy na Twoje zgloszenie!

Company

Gospodarka odpadami.

Profile

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B i wlasny srodek transportu.
  • Umiejetnosc pracy w dynamicznym srodowisku i pod presja czasu.
  • Komunikatywnosc i umiejetnosc pracy w zespole.
  • Doswiadczenie w pracy fizycznej na podobnym stanowisku bedzie dodatkowym atutem.
  • Gotowosc do pracy w róznych warunkach atmosferycznych.
  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niderlandzkiego.
Offer

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Stawka brutto od €18,05/godzine + dodatek sektoralny €0,60/godzine + bony zywnosciowe €4/dzien.
  • Przyjazna atmosfere pracy i wsparcie ze strony zespolu.
  • Belgijskie umowy o prace. Dodatki wynikajace z tytulu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni swiateczne platne, zwroty za dojazdy, ).
PrintCsalásnak jelöld